JACK N' JILL
Curanatura.sk facebook

PRÍRODNÉ DETSKÉ ZUBNÉ POMÔCKY JACK N' JILL!Jack N´Jill je spoločnosť ohľaduplná voči prírode, balenia výrobkov sú 100% biologicky rozložiteľné v prírode, kartón z recyklovaného papiera a okienko zo 100% kukuričného škrobu.

Cenník našich produktov nájdete v sekcii KDE KÚPIŤ .

-- JACK N' JILL -- Prírodná nechtíková zubná pasta JACK N' JILL zubné pasty


Táto zubná pasta prichádza v piatich príchutiach:
banán, čučoriedka, čierna ríbezľa, malina, jahoda a v jednej verzii "bez príchute".
Všetky jej príchute sú skutočné ovocie v certifikovanej organickej/BIO kvalite. Zubná pasta obsahuje tiež organický nechtík na upokojenie detských ďasienok. Samozrejmosťou sú výhradne prírodné ingrediencie, nehrozí žiadne riziko pri prehltnutí - naša detská zubná pasta je jedlá.
Bez SLS, bez cukru, bez fluoridu, bez pridaných farbív.
Zloženie: xylitol, čistená voda, rastlinný glycerín, silika, certifikovaná prírodná organická príchuť, xantánová guma, certifikovaný extrakt z organického nechtíka lekárskeho, sorban draselný, kyselina citrónová. Vhodné od 6 mesiacov.-- JACK N' JILL -- BIO zubná kefka JACK N' JILL BIO zubné kefky


f

Táto biokefka má rúčku prispôsobenú pre pohodlný detský úchop, vyrobenú zo stopercentného kukuričného škrobu (geneticky nemodifikovaného)!
Dizajnová ponuka zahŕňa (klik) Hrošíka, Zajka, Koalu a Dina.
Mäkké rovno zostrihnuté a zaoblené nylonové štetinky zabezpečujú dôkladné čistenie zúbkov aj ďasien. Je prvá svojho druhu na svete, navrhnutá pre deti a vhodná už od prvých zúbkov.
Samozrejme vyrobená bez obsahu BPA či ftalátov, kompostovateľná - biologicky rozložiteľná už za 90 dní! Detskú kefku odporúčame meniť aspoň každých 8 týždňov. Najlepšie si rozumie so zubnými pastami JACK N' JILL. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera a 100% kukuričného škrobu (aj priesvitná časť!).
-- JACK N' JILL -- Pohárik JACK N' JILL Pohárik


Pohárik na uchovávanie či oplachovanie zubných kefiek je vyrobený z bambusových a ryžových pliev. S matným povrchom a známou tvárou ((klik) Hrošík, Zajko, Koala a Dino) je dokonalý na hygienické skladovanie produktov Jack N’Jill v kúpeľni, na oplachovanie po čistení a dokonca aj na bežné pitie vody! Možno umývať v umývačke riadu ( len v hornom nosiči). Samozrejme ide o prírodný výrobok bez BPA či PVC (ftalátov). Rozmery: 9 cm (výška) x 8 cm (vrchný priemer). Veľmi praktickou pomôckou k poháriku na všestranné použitie je aj silikónový vrchnáčik na pohárik v troch lákavých farbách.
-- JACK N' JILL -- Vrecúško JACK N' JILL Vrecúško


Úžasné vrecúško pre prípad prespania mimo domova, cestovanie alebo len na uchovávanie cenností. Vyrobené z čistej bavlny s vode odolným lemom. Rozmery: 10 cm x 16 cm Toto vrecko je dosť veľké na pár pást Jack N’Jill plus jednu-dve zubné kefky.


-- JACK N' JILL -- Silikónové kefky pre najmenších JACK N' JILL Silikónová zubná kefka


JACK N' JILL Silikónová zubná kefka má mäkké silikónové štetinky. Je preto jemná k malým zúbkom a citlivým ďasnám. Je vyrobená zo 100% lekárskeho a potravinárskeho silikónu, samozrejme bez BPA a PVC. Bezpečnostný štít je súčasťou balenia. Ideálna je pre bábätká/deti pred prerezaním zadných a bočných zubov. Táto kefka bola navrhnutá ako zubná kefka, nie krúžok na prerezávanie zúbkov, takže sa treba vyhnúť jej žuvaniu. Ak u silikónovej kefky aj dôjde k žuvaniu, štetinky môžu odpadnúť, no netreba si robiť starosti! JACK N' JILL Silikónová zubná kefka je vyrobená z vzácneho lekárskeho silikónu, ktorý je netoxický, a ak ho dieťatko prehltne, prejde tráviacim systémom bez akýchkoľvek ťažkostí. Určená pre deti od 1 do 3 rokov.

JACK N' JILL Silikónová zubná kefka na prstSilikónová zubná kefka na prst je opäť vyrobená zo 100% lekárskeho a potravinárskeho silikónu. Bola navrhnutá na jednoduchý a efektívny štart správnej ústnej hygieny. Je jednoduchá na použitie, jemná k ďasnám, netoxická a bez BPA. Kefka je obojstranná, použite „kefkovú“ stranu na jemné vyčistenie zúbkov dieťatka a „Jamkovú“ stranu použite na masáž ďasien – skvelé pre ďasná, z ktorých vyrastajú zúbky. JACK N' JILL Silikónová zubná kefka na prst je bezpečným a hygienickým spôsobom čistenia prvých zúbkov vášho bábätka.


JACK N' JILL Kefka na zuby a ďasnáTáto obojstranná Kefka na zuby a ďasná čistí vrchnú aj spodnú časť, prednú aj zadnú časť ústnej dutiny zároveň! Keďže „objímajú“ zuby, deti ich môžu používať celkom jednoducho aj samy. Kefka má mäkké silikónové štetinky, je teda jemná k malým zúbkom a citlivým ďasnám. Materiál je 100% lekársky a potravinársky silikón bez BPA a PVC. Je určená pre deti od 2 do 6 rokov.

-- JACK N' JILL -- Elektrická zubná kefka
JACK N' JILL Elektrická zubná kefka


JACK N' JILL Elektrická zubná kefka je vhodná pre deti už od 3 rokov (dospelí ju môžu samozrejme použiť tiež). Umožňuje super jemné krúživé pohyby s použitím super mäkkých Dupont nylonových štetiniek kefky. Rukoväť je recyklovaná a recyklovateľná ABS (netoxická), celá kefka samozrejme bez BPA, PVC a ftalátov. Hlavička kefky je jednoducho vymeniteľná a kefka je prirodzxene voľne stojaca pre okamžité použitie. Ponúka 3 režimy s pamäťovou funkciou, čo znamená, že Buzzy Brush sa vráti na posledný nastavený režim. Súčasťou balenia je 6 roztomilých bubble nálepiek

-- JACK N' JILL -- Vlhčené obrúsky na ďasná a zúbky
JACK N' JILL Vlhčené obrúsky na ďasná a zúbky


JACK N' JILL Vlhčené obrúsky na ďasná a zúbky sú vyrobené z jemnej bavlny s obsahom xylitolu. V prvom rade sú maximálne bezpečné, prírodné a úplne rozložiteľné v prírode. Ich jemná textúra zabezpečuje efektívne čistenie a kontrolu povlaku. Pre dosiahnutie optimálnej hygieny, je každý obrúsok sterilizovaný a individuálne zabalený. Tým sa tieto obrúsky stávajú jednoduchou cestou k tomu, aby ste si boli istí, že prvé zúbky a ďasná Vašich detí sú čisté už od začiatku.CURANATURA 2013; Email: curanatura[at]curanatura.sk